l care logo

הבית בהוד השרון

הבית שלנו בהוד השרון נועד לתשושי נפש ולקשישים סיעודיים

על דרך הים 1, צמוד לכביש הראשי המאפשר גישה נוחה, ממוקם לו בית האבות הוד השרון, בית אבות מפואר ויפיפה בעל שתי קומות, המעוצב בקפידה תוך מתן תשומת לב ומחשבה לצרכי הדרים בו. הוא מיועד לתשושי נפש, ולקשישים סיעודיים. בכל אחת מהקומות חדרים מרווחים המיועדים עד ל-2 דיירים. החדרים המרווחים מאובזרים בטוב טעם, עם דגש על בטיחותיות ואווירה ביתית. החדרים כוללים מיטה נוחה, ארון, מדפי שירות ואפשרות להתקנת טלפון וטלוויזיה. צמוד לכל אחד מהחדרים ישנם מקלחת ושירותים המאובזרים במיטב האמצעים להם זקוק הקשיש. המבנה מוקף חצר גדולה ובה גינה רחבה ומטופחת, מדשאות, פרחי נוי ופינות ישיבה נוחות המיועדים לשימוש והנאה של הדיירים ובני משפחותיהם. חדר האוכל גדול ומרווח, ובו יכולים הדיירים ליהנות משפע של מנות מזינות וטעימות, המסופקות באמצעות קייטרינג איכותי, ומותאמות לכל דייר באמצעות תפריט אישי הנבנה על ידי דיאטנית.

הצוות המקצועי

מי שנושאת בעול החשוב של ניהול בית אבות הוד השרון היא נעמה ברומר, אחות מוסמכת ויחד איתה עובד צוות מקצועי מסור הכולל: רופאי בית, רופא מומחה בגריאטריה, עובדת סוציאלית, מטפלים, מדריכה תעסוקתית, מרפאה בעיסוק, דיאטנית, וצוות של אחים ואחיות. הצוות, המומחה בתחום עיסוקו, פועל זה שנים רבות ביחד, עובדה המחזקת את תחושת השייכות והמחויבות שלו לבית האבות.

שרותים

במסגרת השהייה בבית האבות, מקבלים הדיירים מגוון שירותים טיפוליים, אשר עוזרים להם לשמר ולחזק את מצבם הבריאותי, כגון:
  • שירותי רפואה הנותנים מענה למצבים בריאותיים כרוניים, כולל מעקב תקופתי וייצוב מצבו של המטופל.
  • סיעוד והשגחה צמודה הניתנים על ידי צוות אחיות מיומן ונמשכים 24 שעות ביממה.
  • חדר טיפולים פיזיותרפיים המצויד היטב ומנוהל על ידי פיזיותרפיסטית מנוסה.
נוסף לכל אלו נהנים הדיירים, במשך שישה ימים בשבוע, ממגוון פעילויות חברתיות כגון: יצירה, ליצנית רפואית, בינגו, פרויקט מחויבות אישית, מוזיקה ועוד, תוך ציון והתייחסות לחגי ישראל, ימי הולדת ואירועים נוספים בעלי משמעות.

הייחודיות שלנו

בית אבות בהוד השרון  נחשב לאחד מבתי האבות המפוארים והמטופחים ביותר. מתהדר בעיצוב מרשים, חדרים מרווחים, מקומות חנייה לא מוגבלים, צוות מקצועי ומיומן המרגיש תחושת מחויבות אמיתית, יחס חם ואישי לקשישים ושירותים סוציאליים רבים.
 
בין השאר, דוגלים במעורבות מלאה של בני משפחת הקשיש, לכן, יכולים אלו ליהנות מתמונות המתפרסמות באתר, המתארות את הפעילויות והחוויות אותן עובר הקשיש, כמו כן, יכולים הם דרך האתר, להזמין עבור הקשיש תפריט מזון המותאם לצרכיו ודרישותיו.
 
יחד עם שמירת הקשר הרציפה עם המשפחות, יוצרים אצל השוהים ובני משפחותיהם תחושת שביעות רצון גדולה ועל כך יעידו מכתבי התודה של בני המשפחה.
 
בית האבות הוד השרון הוא ברישוי ופיקוח משרד הבריאות 
לבית בהוד השרון

דרך הים 1 ג', הוד השרון

הצוות של הבית בהוד השרון

מנהלת הבית

מלי כהן 09-7880800

מזכירה רפואית

לאה מרקוס 09-7880803

מנהל רפואי מומחה לגריאטריה

ד"ר סילביו יוליאן ווגנר

רופאת תשושי נפש

ד"ר אנה סמוליארנקו

אחות אחראית מחלקה סיעודית

חאפז מלחם

אחות אחראית מחלקת ת"נ

שרית סולברג

מנהלת מחלקת פיזיותרפיה

שני שירז

מנהלת יחידת ריפוי בעיסוק

רוקיה קאסם

דיאטן

ולרי מדובוי

עובדת סוציאלית

רויטל שריקי

תמונות נבחרות מהבית בהוד השרון

מכתבי תודה מהבית בהוד השרון

פעילויות לדיירים, מכתבי תודה ודרושים

בתים בפריסה ארצית
0
שנות פעילות
0
עובדים מסורים
0
דיירים מרוצים
0

לתאום פגישה בבית בהוד השרון

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מנהלת יחידת ריפוי בעיסוק
Scroll to Top
גלילה למעלה