l care logo

הבית בצומת סביון

הבית שלנו בסביון נועד לקשישים סיעודיים וסיעודיים מורכבים

החיים מתחילים כאן במקום רגוע ושקט, בצומת סביון, בכניסה לאור יהודה, ממוקם לו בית אבות מפואר ויוקרתי בן חמש קומות, הבנוי בסטנדרטים מודרניים. בית האבות, כולל חמש מחלקות סיעודיות, אשר בכל אחת מהן חדרים מרווחים המיועדים, בדרך כלל, ל-2 דיירים. כל אחד מהחדרים מעוצב ומאובזר בקפידה, וכולל מיטות אורטופדיות רחבות, טלוויזיה ומדפי שירות, בצמוד לכל חדר מגורים ישנם חדרי שירותים ומקלחת, המצוידים במכשור חדשני המותאם לצרכיהם של הדיירים. נוסף לחדרי המגורים, כולל בית אבות זה, גם מטבח מאובזר, פינת ישיבה מרווחת, חדר תעסוקה נוח וגג רחב המשמש לעריכת אירועים ומסיבות, חדרים אלו מיועדים כולם לרווחת הדיירים, ומשמשים כמיקום מפגש חברתי ומהנה. הגישה אל בית האבות נוחה ופשוטה, וכוללת חנייה בשפע. בחדר האוכל המפואר יכולים הקשישים ליהנות מתפריט עשיר, מגוון, בריא ומעורר תיאבון. יש באפשרות הקשישים להזמין את התפריט האהוב עליהם באופן אישי, או לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט של החברה. בית האבות מיועד לקשישים סיעודיים, ומציע גם מיטות סיעודיות לקשישים אשר אוחזים בקוד של משרד הבריאות. כמו כן, פועל בית האבות בסביון תחת רישיון ופיקוח של משרד הבריאות.

הצוות המקצועי

אנחנו דוגלים במתן שירות מלא ומקצועי, ולכן מועסקים בו עובדים מוכשרים ובעלי מומחיות רב תחומית. מנהלת בית האבות היא ורדית תדהר, אשר בצמוד לה מנהלים את המקום גם רופא המומחה בגריאטריה, וגם אח מוסמך המשמש כמנהל שרותי הסיעוד.
 
צוות הסיעוד כולל אחים ואחיות מוסמכים, מטפלים, רופאי בית, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת דיאטניות ועובדת סוציאלית. צוות עובדים מסור, אשר ניחן בכישורים אנושיים וחמים, ומבטיח לדיירים שהות באווירה משפחתית, פתוחה ומקבלת.
 
תפקידו של הצוות המקצועי הוא להשגיח על הדיירים, לעזור להם בביצוע הפעולות היומיומיות, לשמר את יכולותיהם הקיימות באמצעות טיפולים פיזיותרפיים ואחרים, ולסעוד אותם באופן מלא במשך 24 שעות ביממה.

שלל פעילויות להנאת הדיירים

מלבד מגוון השירותים הטיפוליים להם זכאים הדיירים, נהנים הם גם משלל פעילויות וחוגים, הכוללים גם תעסוקה טיפולית המעשירה את חייהם הן מבחינה חברתית והן מבחינה בריאותית ותפקודית. בין הפעילויות מהן נהנים הדיירים: מועדון הסרט הטוב, ליצנית רפואית, מסיבות לציון חגים ואירועים מיוחדים, חגיגות יום הולדת ועבודה פרטנית עם דיירים בעלי יכולות קוגניטיביות שמורות.

היתרונות

  
כאן נהנים השוהים מתנאי מחיה טובים במיוחד, הכוללים שימוש במכשור חדשני, חיים חברתיים פעילים, צוות עובדים מקצועי הכולל רופא המומחה בגריאטריה, שעות ביקור לא מוגבלות, קייטרינג המספק חמש ארוחות כשרות ביום ותפריט אישי ומגוון.
 
נוסף לכל אלו, דוגל הצוות, בשיתוף פעולה מלא ושמירת קשר עם בני משפחת השוהה, ועל כן, מעודכנים הם אחת לשבוע בכל הנעשה בבית באמצעות משלוח מיילים והודעות, ובאמצעות גישה לאתר האינטרנט המציע צפייה אל תמונות מרגשות שמציגות את בני המשפחה ברגעיהם היפים ביותר.
לבית בסביון

איריס 9, אור יהודה

הצוות של הבית בסביון

מנהלת הבית

מיכאל פייטלמן
03-7589998

מזכירה רפואית

שרית יוחננוב
03-7589999

מנהל רפואי מומחה לגריאטריה

ד"ר ארנולד קפלן

רופא

ד"ר ראוף עתילי

אחות ראשית

ילנה קוטלובקר
03-7589989

עובדת סוציאלית

רויטל שריקי

פיזיותרפיה

סנאבל ספיה

מרפא בעיסוק
דיאטן

תמרה אהרונוב

רוקח

לואי צאיג

תמונות מחיי היום יום בבית בסביון

פרויקט פיסול בבית בסביון

תמונות מחיי היום יום בבית בסביון

פעילויות לדיירים, מכתבי תודה ודרושים

בתים בפריסה ארצית
0
שנות פעילות
0
עובדים מסורים
0
דיירים מרוצים
0

לתאום פגישה בבית בסביון

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top
גלילה למעלה