מוסד סיעודי

מוסד סיעודי

אחד המצבים היותר קשים עבור קשישים ובני משפחתם הוא המצב בו בן המשפחה היקר זקוק לטיפול רפואי צמוד ואינו יכול להישאר בביתו לבד. רבים המקרים בהם בני המשפחה הקרובה של הקשיש אינם יכולים להעניק לו את הטיפול הנדרש היות והם אינם יכולים להשתחרר מעבודתם ומחובותיהם היומיומיות כנדר. או אז נשאלת השאלה מה יש לעשות וכיצד מעניקים לבן המשפחה היקר את הטיפול המתאים? החלטות מסוג זה לעולם אינן פשוטות ובפני המשפחה עומדות שתי אופציות עיקריות- לשכור מטפל ולהשאיר את הקשיש בביתו או לחילופין, לאשפזו במוסד סיעודי. 

מהו מוסד סיעודי?

קשיש המוגדר כסיעודי סובל מירידה משמעותית ביכולת הניידות, בתפקודים הבסיסיים ובמצב הבריאותי עקב מחלה כרונית או ליקוי קבוע וכתוצאה מההידרדרות הוא זקוק לטיפול ומעקב רפואי. מוסד סיעודי הינו פתרון דיור בעל רישיון ממשרד הבריאות, המיועד לקשישים סיעודיים היות וקיימים בו כל השירותים להם קשישים המוגדרים כ”סיעודיים” זקוקים. מלבד הטיפול הרפואי, בבית אבות סיעודי יוענק סיוע בביצוע מטלות יומיומיות על ידי צוות אחים ואחיות מקצועיים, תהיה גישה ללחצני מצוקה ושירותי חירום ותוגש עזרה ראשונה במקרה הצורך. כמו כן, יינתנו שירותי ניקיון ואחזקה, יוגש אוכל איכותי, יהיו חדרים מאובזרים וכן הדיירים ייהנו ממגוון פעילויות תרבות ופנאי, מאפשרויות תעסוקה ומהאפשרות ליצירת קשרים חברתיים.

Tender Loving Care – רשת בתי אבות סיעודיים

מעבר למוסד סיעודי אינו קל, לא בעבור הקשיש אשר מורגל לתנאים מסוימים ולא בעבור משפחתו אשר משחררת אותו לידיהם של אחרים ולכן, אנו ב – Tender Loving Care שמנו לנו לדגש להעניק ליקיריכם שירות מקצועי, איכותי, חם ומזמין. מלבד סיפוק כל הצרכים הסיעודיים והרפואיים, אנו מקדמים אורח חיים פעיל ובריא רווי פעילויות העשרה וחיי חברה לצד רמת אירוח גבוהה, מלונאות נאותה, אוכל משובח וצוות מקצועי. בנוסף, אנו רואים את החשיבות בכך שתהיו שותפים מלאים בחייהם של יקיריכם ועל כן דואגים לעדכן אתכם באופן אישי ובזמן אמת על מצבו הסיעודי והרפואי של בן משפחתכם.

מצא את ההבדלים

ישנם סוגים רבים של פתרונות דיור המיועדים לקשישים בהתאם למצבם ועל מנת לבחור במקום הנכון יש צורך בבדיקה של רופא מומחה הבוחן כל מקרה לגופו. קיימים בתים  המיועדים לקשישים בכל רמות התפקוד ביניהם תשוש, סיעודי, תשוש נפש, סיעודי מורכב ושיקום והם נותנים מענה לבעיות רפואיות וסיעודיות בהתאם למצבו של הקשיש.
כל אחד היה רוצה להעניק לבני משפחתו את הטוב ביותר וגם כשמדובר בבתי אבות, לא צריך להתפשר.

ב -Tender Loving Care בתי אבות סיעודיים ברחבי הארץ המבטיחים לבני משפחתכם טיפול מסור ומקצועי לצד איכות חיים.
צרו אתנו קשר עוד היום במספר 03-7612224 או השאירו פרטיכם כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

0
בתים בפריסה ארצית
0
שנות פעילות
0
עובדים מסורים
0
דיירים מרוצים

מתלבטים מה מתאים לצרכים שלכם ?

מוזמנים לשיחת אבחון והכרות עם נציגי הרשת. בשיחה נציג בפניכם את האפשרויות השונות ולאור מצבו של בן המשפחה שלכם נמליץ על השיבוץ המוצע.

גלילה למעלה