l care logo

עובד זר או בית אבות?

עובד זר או בית אבות?

בית אבות או עובד זר?
בית אבות או עובד זר?


המילים סבא וסבתא מיד מעלות אסוציאציות חיוביות של פינוק אינסופי, אוכל טעים, אהבה ללא גבולות ועזרה בכל מה שצריך.
כמה עצוב הרגע בו סבא וסבתא מתחילים לדעוך והופכים מאלו שתמיד טיפלו בנו לאלו הזקוקים לטיפול רפואי.
בבואנו להכריע על טיב הטיפול הראוי עומדות לפנינו אפשרויות רבות אך ההחלטה העיקרית נסובה סביב השאלה, מה עדיף ואיפה הם ירצו להמשיך ולחיות, האם בבית עם עובד זר או האם בבית אבות?

מה מחליטים?

תחת מסגרת "חוק סיעוד" המוסד לביטוח לאומי מקצה עזרה של מטפלת לכמה שעות שבועיות, ובמקרה והקשיש זקוק לעזרה גדולה יותר הוא יקבל היתר העסקה לעובד זר לכל שעות היום, כולל לינה.
לעומת האפשרות הזו, עומדת אפשרות של אשפוז בבית אבות או דיור מוגן בו מעניקים טיפול מלא לצרכיו של הקשיש בהתאם למצבו.
על מנת להכריע בין השניים ולבחור את הטוב ביותר עבור אלו שאנו אוהבים, עלינו לקחת בחשבון כמה פרטים בסיסיים.

סביבת מחייה אולטימטיבית

הנטייה הרווחת היא להשאיר את הקשיש בסביבתו המוכרת ולצוות לו מטפל זר- כך לא יצטרך לחוות קשיי הסתגלות ולהתרגל למקום מגורים חדש.
יחד עם זאת, לפני שאתם בוחרים קחו בחשבון, שמטפל זר הוא בראש ובראשונה איש זר עליו אין פיקוח בכל רגע נתון ולכן חשוב לבדוק היטב האם האדם הנבחר הוא אכן המתאים.
בנוסף, חשוב לציין, שבשנים האחרונות קרנם של המוסדות הסיעודיים עלתה היות והם מספקים אירוח ברמה גבוהה, תנאי מלונאות, אוכל איכותי ולא פחות חשוב שקיפות מרובה.

רמה גבוהה של טיפול

רבים האנשים שמעדיפים מטפל צמוד על מנת להשאיר את בן המשפחה האהוב בסביבת המחייה הטבעית שלו אולם ישנם בתי אבות בהם תנאי המחייה עומדים בסטנדרטים גבוהים, נותנים מענה לכל הצרכים של הקשישים ואף מספקים להם מגוון פעילויות וחוגים מעשירים על מנת להטיב עם שהותם בצורה המרבית.
ב- Tender Loving Care אנו מבינים את הרצון שלכם לספק לאהוביכם את הטיפול הטוב ביותר ועל כן מעמידים לרשותכם רשת של בתי אבות סיעודיים בפריסה רחבה עם טובי המטפלים ובתנאים מעולים.
אצלנו תוכלו להיות בטוחים כי בני המשפחה שלכם מקבלים בדיוק את הטיפול המסור לו הם זקוקים.

רגע לפני שמחליטים

לפני שמחליטים לכאן או לכאן, חשוב לבדוק מהו היקף הטיפול הדרוש וכאן הבחירה במטפל צמוד תבטיח כי בן משפחתכם יקבל טיפול מיידי 24 שעות ביממה, לעומת מוסדות כאלו ואחרים, שם הצוות המטפל מתחלק בין כל השוהים.
יחד עם זאת, כאשר מדובר בתרבות הפנאי לבית אבות ישנו יתרון משמעותי ביחס לטיפול צמוד בבית, לאור העובדה, כי בתים סיעודיים מציעים מגוון פעילויות, חוגים מעשירים ותעסוקה שנועדו במיוחד כדי להנעים את הזמן של השוהים וכן אפשרות גדולה יותר ליצירת קשרים חברתיים קשרים שיהפכו את השהות במקום למיטבית.
ביצוע החלטה שעתידה לשנות את חייהם של בני משפחתכם הקרובים היא אף פעם לא קלה, במיוחד כשהחלטה נוגעת לקבלת טיפול רפואי סיעודי.
אולם אם אין ביכולתכם לעשות זאת בעצמכם, הרשו לנו לעשות זאת בשבילכם.
Tender Loving Care – 03-7612224 כי אתנו תוכלו להיות בטוחים כי יקיריכם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.

בתים בפריסה ארצית
0
שנות פעילות
0
עובדים מסורים
0
דיירים מרוצים
0

מתלבטים מה מתאים לצרכים שלכם ?

מוזמנים לשיחת אבחון והכרות עם נציגי הרשת. בשיחה נציג בפניכם את האפשרויות השונות ולאור מצבו של בן המשפחה שלכם נמליץ על השיבוץ המוצע.

Scroll to Top
גלילה למעלה