תהליך הקליטה

תהליך הקליטה לבית אבות

תהליך קליטת הדייר ב-Tender Loving Care

קליטה בTENDER LOVING CARE
קליטה בTENDER LOVING CARE
טיפול באדם אהוב שהגיע לגיל זקנה והוגדר כקשיש סיעודי, מציב בפניכם, בני המשפחה, אתגרים חדשים לא פשוטים, אשר לא הייתם מוכנים אליהם מלכתחילה.
 
מצב זה, דורש מכם להתמודד עם אחריות גדולה, יחד עם צורך במשאבים כלכליים ולא צפויים ואף נטל רגשי גדול הנובע מהדאגה לשלומו של יקירכם.
 
אנחנו מבינים כי, במצבים כגון אלו, אין באפשרותכם לדעת בדיוק כיצד לפעול, ומהם הצעדים הראשונים אותם תצטרכו לנקוט.
אנחנו רוצים ויודעים להקל עליכם ומציעים לכם מגוון בתי אבות סיעודיים, אשר יהוו פתרון אידיאלי לבן המשפחה שלכם ויבטיחו לכם ולבן משפחתכם, בטחון ושקט נפשי.
 

בניית תוכנית טיפול

יום ההגעה של הקשיש למחלקה, הוא אחד הימים החשובים ביותר, ביום זה, מלווה הקשיש באנשי צוות מקצועיים, אשר לומדים להכיר אותו, את מצבו הבריאותי, צרכיו ורצונותיו, על מנת שיוכלו לבנות לו תוכנית טיפול המותאמת לו אישית.
בין אנשי הצוות עמם ייפגש הקשיש:
  • רופא, אשר יברר מול בני המשפחה נתונים רפואיים הנוגעים למצבו הבריאותי של הקשיש
  • אחות, שתבחן את מצבו הסיעודי של הקשיש ויכולתו לתפקד במצבים יומיומיים
  • עו"ס, שילווה וידאג לרווחתו הנפשית של הקשיש, וישלב אותו יחד עם דיירי הבית
  • דיאטן/ית, אשר תבחן את מצבו התזונתי של הקשיש ותתאים לו תפריט אישי ועוד.
 
בין השאר ייפגש הקשיש גם עם מרפאה בעיסוק, עובד תעסוקה, ופיזיותרפיסט אשר יתאימו לו תוכנית תעסוקתית לצורך שיפור וקידום מצבו הקוגניטיבי והבריאותי.
 
 

מתאמים ציפיות

 
במהלך היום הראשון, ייערך מפגש אישי ביניכם לבין מנהל/ת הבית.
במהלך מפגש זה, תוך סיור מקיף בבית האבות, יתבצע תיאום ציפיות מלא, ויועברו דגשים חשובים הנוגעים לאופן ההתנהלות של המקום, כמו כן, כחלק מהשירות המקצועי נדאג ליידע אתכם בכל הזכויות המגיעות לכם ולקשיש, ונסייע לכם במימושם.
 
תהליך הקבלה לבתי האבות ייעשה תמיד בליווי מלא של אנשי הצוות המקצועיים שלנו, תוך מתן ייעוץ אישי והוגן, יחד עם יחס חם ותומך, עד להשתלבות מלאה של הקשיש בבית.
 
אנחנו מבינים כי כל התחלה היא קשה, ולכן, תהליך ההסתגלות לא יהיה פשוט, אך דעו תמיד, כי אנחנו שם לצדכם לכל אורך הדרך, ויחד, נצלח את הימים הראשונים בצורה הטובה ביותר.
0
בתים בפריסה ארצית
0
שנות פעילות
0
עובדים מסורים
0
דיירים מרוצים

מתלבטים מה מתאים לצרכים שלכם ?

מוזמנים לשיחת אבחון והכרות עם נציגי הרשת. בשיחה נציג בפניכם את האפשרויות השונות ולאור מצבו של בן המשפחה שלכם נמליץ על השיבוץ המוצע.

גלילה למעלה